IMIĘ: Kamila
STOPIEŃ JJ: 1kyu
TRENUJĘ OD: 7 roku życia
📌 JAK ZACZĘŁA SIĘ TWOJA PRZYGODA Z JIU JITSU?
💬” Na pierwszy trening Jiu-Jitsu przyprowadzili mnie rodzice. Szukaliśmy dla mnie jakiegoś zajęcia, żebym mogła spożytkować moje niekończące się zasoby energii. Zajęcia były blisko, więc spróbowałam. Okazało się to strzałem w przysłowiową 10!”
📌 TWOJE NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIE?
💬” Myślę, że moje największe osiągnięcie jeszcze przede mną. Mam nadzieję, że w przyszłości mój worek na medale będzie pełny po brzegi. Śmiało mogę jednak powiedzieć, że zostanie trenerem to jak na razie jedno z największych osiągnięć.”
📌PRZEŁOMOWE WYDARZENIE W ŻYCIU?
💬” Ciągle czekam.”
📌POZA TRENINGAMI?
💬” Poza Jiu-Jitsu bardzo lubię czytać książki i podróżować. Poznawanie nowych miejsc sprawia mi ogromną radość.”
📌 W PRZYSZŁOŚCI?
💬” Kiedy słyszę słowo „przyszłość” przed moimi oczami pojawia się wielki znak zapytania. Przede mną wybór studiów. Wiem jednak na pewno, że Jiu-Jitsu będzie już nieodłącznym elementem mojego życia. Za długo w tym „siedzę”, za bardzo to lubię, by z tego zrezygnować.”
📌CO BYŁO NAJWAŻNIEJSZĄ MOTYWACJĄ DO TRENINGÓW?
💬” Najważniejszą motywacją do treningów były dla mnie spotkania z koleżankami. Oprócz tego lubię aktywnie spędzać czas i rozwijać się.”
📌JAKIE RADY DAŁABYŚ NASZYM POCZĄTKUJĄCYM ADEPTOM?
💬” Ważne, żeby mieć frajdę z tego co się robi a
kiedy coś nie wychodzi to nie poddawaj się. Sukces to wynik ciężkiej pracy na treningu, przyjdzie z czasem.”
📌 CZY W DZIECIŃSTWIE BYŁAŚ GRZECZNA ?
💬” Byłam grzecznym i zdyscyplinowanym dzieckiem. Nie sprawiałam problemów wychowawczych, ale byłam szybka i energiczna, co często kończyło się wizytą na SOR:) „
📌CIESZYSZ SIĘ ŻE WYBRAŁAŚ JJ CZY MOŻE PRÓBOWAŁAŚ INNEJ DYSCYPLINY?
💬” Od najmłodszych lat uprawiam sport. Pływanie, siatkówka, Jiu-Jitsu. W pewnym momencie musiałam jednak zdecydować się na jedną z dyscyplin – cieszę się, że jestem tu, gdzie jestem i nie zamieniłabym Jiu-Jitsu na nic innego.”

Leave a Comment