Instruktorzy


Świadomy szacunek wobec innych osób sprawi, że Twoje dziecko nie będzie agresorem, lecz w przypadku agresji będzie potrafiło się obronić.
Od pierwszych zajęć dzieci uczymy grzeczności oraz szacunku dla kolegów i koleżanek. Młodzież nabiera ogłady wobec Rodziców i Nauczycieli. Warto uzmysłowić sobie, że odpowiednio  wcześnie wykształcone pozwalają szybciej przystosować się do obowiązków domowych szkolnych i społecznych.

 

Sensei Przemysław Sikora 4 DAN

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego.Ratownik Medyczny.Prezes i założyciel klubu. Instruktor Jiu Jitsu oraz Combat Jiu Jitsu,sędzia Polskiego Związku Jiu Jitsu. Były zawodnik Judo i Kickboxing.

„Przygodę z Jiu Jitsu rozpocząłem mając  9 lat. W zasadzie na zajęcia zapisała mnie Mama, ponieważ miałem sporą nadwagę oraz wiecznie roznosiła mnie energia i tak już zostało. Chciałem zrezygnować 1000 razy, bo każdy ma chwile słabości, ale w dużej mierze dzięki wsparciu Mamy szybko osiągnąłem stopień Mistrzowski (jako jeden z najmłodszych w Polsce, w wieku 18lat). Natychmiast zacząłem prowadzić zajęcia z dziećmi i młodzieżą i specjalizuje się w tym. Wychowałem już swoich instruktorów,  którzy ściśle  ze mną współpracują.Obecnie trenuje MMA


 


 

Sensei Dariusz Żaba 1 DAN

Student Akademii Ekonomicznej.

Instruktor Jiu Jitsu

"Od czasów szkoły podstawowej interesowałem się sztukami walk,i ale nigdy nie miałem motywacji aby zająć się nimi na poważnie. Do czasu… Przełomowym momentem  była sytuacja, kiedy padłem ofiarą pobicia ze strony starszych kolegów. Przysłowiowa miarka się przebrała i rozpocząłem treningi  pod okiem senseia Przemysława Sikory. Efekty przyszły dopiero po pewnym czasie, jednak nigdy nie żałowałem tej decyzji.

 

 

 

 

 

Sensei Joanna Maj 1 DAN

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego.

Fizjoterapeutka.

Instruktor Jiu Jitsu.

„Sport uprawiam odkąd pamiętam: koszykówka, aerobik, jeździectwo, jednak od zawsze pasjonowały mnie sztuki walki. Niestety Mama nie była zwolenniczką mojej pasji. Uważała, że to sport nie jest dla dziewczyn. Długo nie wyrażała zgody na rozpoczęcie treningów. Dopiero po długich namowach (przy wsparciu Taty ) udało mi się ją przekonać, a właściwie postawiliśmy ją przed faktem dokonanym. Trenuję od 14 roku życia i osiągnęłam to, na czym najbardziej mi zależało: poczucie bezpieczeństwa - nie ma większego komfortu psychicznego dla kobiety i uważam, że każda z nas powinna do tego dążyć. Udowodniłam już, że w sztukach walki nie ma podziału na słabą i silną płeć."


 

Senpai Kamila Dudek 1 kyu

Instruktor Jiu Jitsu.

„Zaczęłam w wieku 7 lat, bo Mama szukała jakiegoś dodatkowego zajęcia na rozładowanie energii. No i padło na Jiu Jitsu, bo jak sama mówi, „było pod nosem” i żebym umiała się bronić przed wszystkimi (jak to Rodzice). Mimo młodego wieku ćwiczę regularnie z dorosłą grupą i nie mam taryfy ulgowej. Ciągle słyszę od sensei-a: „twardym trzeba być”. Jeżdżę na obozy, w zawodach odnoszę sukcesy. Z rozładowaniem energii chyba Rodzicom nie wyszło, bo ciągle mam 100 pomysłów na minutę, ale myślę że już niedługo dzięki treningom zyskam poczucie bezpieczeństwa. Wszyscy chcą mieć czarny pas i ja też. Dlatego w tym roku zrobię pierwszy krok w zdobyciu go - na prośbę sensei-a Przemka będę asystować podczas treningów z dziećmi, a to jest coś przez duże „C"


 


 


Senpai Krzysztof Dembowski 3kyu

Senpai Krzysztof Dembowski 1 kyu

Student Akademii Górniczo Hutniczej.

Instruktor Jiu Jitsu

"Byłem w 3 klasie podstawówki kiedy klub Banzai startował z treningami Jiu Jitsu u nas w szkole.Stawiłem się dzielnie na pierwszym treningu i od tego czasu systematycznie trenuję. Uprawianie tej sztuki walki pomogło mi w kształtowaniu osobowości i charakteru co bardzo pomaga mi w życiu codziennym. Po kilku latach treningów sensei Przemek poprosił bym został jego asystentem, jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i zaszczyt. Teraz zdobytą wiedzę będę przekazywał młodszym."


 

 

Senpai Patryk Mastalerz

Senpai Patryk Mastalerz 1 kyu

Instruktor Jiu Jitsu

"Sportami walki byłem zainteresowany od najmłodszych lat. Po nieudanej przygodzie z piłką nożną,tata zaproponował mi Jiu-Jitsu. Czemu nie. Już na pierwszym treningu poczułem, że jest to sport, który daje mi niesamowitą satysfakcje i pozwala kształtować osobowość. Osiągnąłem stopień 1 kyu zdobyłem kilka medali dla klubu, a obecnie zostałem asystentem sensei-a Przemka. Następny będzie czarny pas. Przyszedł chyba czas na przekazywanie mojej wiedzy młodszym. "

 

 

 

 

 

Senpai 2 kyu

Instruktor Jiu Jitsu.

„Pierwszy trening sztuk walki odbyłem w wieku 8 lat i przez ponad 11 lat trenowałem Combat Jiu Jitsu . Przez ten czas nieustannie brałem udział w zawodach i awansowałem na coraz wyższe stopnie. Jako „młody” często pomagałem trenerowi w prowadzeniu rozgrzewki i treningu. Tak sport i sztuki walki stały się całym moim życiem. Moim marzeniem były walki na największych galach świata , niestety nagła cukrzyca pokrzyżowała moje plany. Dopiero po długiej przerwie wróciłem na matę pod okiem Senseia Przemka, który docenił moje starania i zaproponował prowadzenie zajęć młodych adeptów. Nie mogę już walczyć, więc rozwijam swoje umiejętności trenując nie tylko Jiu Jitsu, ale także MMA. Moim głównym celem jest zdobycie stopnia mistrzowskiego oraz przekazywanie wiedzy samoobrony i dyscypliny."


 


Copyright © 2018 Banzai. Designed by Przemo.