Krakowski Klub Jiu Jitsu Banzai
Sensei Przemysław Sikora
Małogrzata Wójcik

Zapisy na zajęcia Jiu-Jitsu

Jeśli czytasz te słowa, to prawdopodobnie chcesz zapisać się lub swoje dzieci na zajęcia Jiu-Jitsu. Cieszymy się z Waszego wyboru. Już teraz możecie być pewni naszego 100% zaangażowania w prowadzenie treningów.

Jiu-Jitsu to sztuka walki, która opiera się o zasadę „jū yoku gō wo seisu”, czyli „ustępliwość pokonuje siłę”, dlatego uczymy się obrony, odruchów i zachowań, które pozwolą nam wyjść obronną ręką z niebezpiecznych sytuacji. Ale możecie być pewni, że zajęcia klubu to nie tylko nauka chwytów i technik.

Klub Banzai to przede wszystkim zabawa, nauka wzajemnego szacunku i dyscypliny. I jeśli jeszcze nie wiecie, to w naszych szeregach trenują Mistrzowie Polski i Europy. Trzymamy wysoki poziom.

Zapisy trwają cały rok

Zapisy krok po kroku

treningi-jiu-jitsu-krakow-2
  1. Daj nam znać przez zakładkę kontakt, do której grupy chcesz się zapisać. Jeśli potwierdzimy, że są wolne miejsca, to zapraszamy na:
  2. Bezpłatne pierwsze zajęcia. Wiemy, że dzieci czasem w nowych miejscach czują się zagubione i potrzebują czasu, aby przekonać się do nowej formy aktywności. Z nami nie ryzykujecie miesięcznego karnetu.
  3. Jak się ubrać? Jeśli jeszcze nie ćwiczyliście Judo lub Jiu-Jitsu, to w naszej szkole na judokę (strój do Jiu-Jitsu i Judo) musicie „zapracować”. Dlatego na pierwsze treningi, aby uniknąć otarć zabierzcie długie spodnie dresowe lub getry, i koszulki. Mniej więcej po trzech miesiącach treningów damy Wam znać, kiedy możecie przynieść judoki na uroczyste wiązanie pasa.
  4. Zabierzcie dobry humor i chęć do ćwiczeń.
  5. Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem zajęć
  6. I regulaminem opłat.

Konkurencyjne ceny

100 zł

Wysokość składki nie zależy od liczby treningów w miesiącu

100 + 85zł

Wysokość składki nie zależy od liczby treningów