IMIĘ: Kamila
STOPIEŃ JJ: 1kyu
TRENUJĘ OD: 7 roku życia
? JAK ZACZĘŁA SIĘ TWOJA PRZYGODA Z JIU JITSU?
?” Na pierwszy trening Jiu-Jitsu przyprowadzili mnie rodzice. Szukaliśmy dla mnie jakiegoś zajęcia, żebym mogła spożytkować moje niekończące się zasoby energii. Zajęcia były blisko, więc spróbowałam. Okazało się to strzałem w przysłowiową 10!”
? TWOJE NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIE?
?” Myślę, że moje największe osiągnięcie jeszcze przede mną. Mam nadzieję, że w przyszłości mój worek na medale będzie pełny po brzegi. Śmiało mogę jednak powiedzieć, że zostanie trenerem to jak na razie jedno z największych osiągnięć.”
?PRZEŁOMOWE WYDARZENIE W ŻYCIU?
?” Ciągle czekam.”
?POZA TRENINGAMI?
?” Poza Jiu-Jitsu bardzo lubię czytać książki i podróżować. Poznawanie nowych miejsc sprawia mi ogromną radość.”
? W PRZYSZŁOŚCI?
?” Kiedy słyszę słowo „przyszłość” przed moimi oczami pojawia się wielki znak zapytania. Przede mną wybór studiów. Wiem jednak na pewno, że Jiu-Jitsu będzie już nieodłącznym elementem mojego życia. Za długo w tym „siedzę”, za bardzo to lubię, by z tego zrezygnować.”
?CO BYŁO NAJWAŻNIEJSZĄ MOTYWACJĄ DO TRENINGÓW?
?” Najważniejszą motywacją do treningów były dla mnie spotkania z koleżankami. Oprócz tego lubię aktywnie spędzać czas i rozwijać się.”
?JAKIE RADY DAŁABYŚ NASZYM POCZĄTKUJĄCYM ADEPTOM?
?” Ważne, żeby mieć frajdę z tego co się robi a
kiedy coś nie wychodzi to nie poddawaj się. Sukces to wynik ciężkiej pracy na treningu, przyjdzie z czasem.”
? CZY W DZIECIŃSTWIE BYŁAŚ GRZECZNA ?
?” Byłam grzecznym i zdyscyplinowanym dzieckiem. Nie sprawiałam problemów wychowawczych, ale byłam szybka i energiczna, co często kończyło się wizytą na SOR:) „
?CIESZYSZ SIĘ ŻE WYBRAŁAŚ JJ CZY MOŻE PRÓBOWAŁAŚ INNEJ DYSCYPLINY?
?” Od najmłodszych lat uprawiam sport. Pływanie, siatkówka, Jiu-Jitsu. W pewnym momencie musiałam jednak zdecydować się na jedną z dyscyplin – cieszę się, że jestem tu, gdzie jestem i nie zamieniłabym Jiu-Jitsu na nic innego.”

Leave a Comment