Krakowski Klub Jiu Jitsu Banzai
Sensei Przemysław Sikora

Zapisy na zajęcia Jiu-Jitsu

Jeśli czytasz te słowa, to prawdopodobnie chcesz zapisać się lub swoje dzieci na zajęcia Jiu-Jitsu. Cieszymy się z Waszego wyboru. Już teraz możecie być pewni naszego 100% zaangażowania w prowadzenie treningów.

Jiu-Jitsu to sztuka walki, która opiera się o zasadę „jū yoku gō wo seisu”, czyli „ustępliwość pokonuje siłę”, dlatego uczymy się obrony, odruchów i zachowań, które pozwolą nam wyjść obronną ręką z niebezpiecznych sytuacji. Ale możecie być pewni, że zajęcia klubu to nie tylko nauka chwytów i technik.

Klub Banzai to przede wszystkim zabawa, nauka wzajemnego szacunku i dyscypliny. I jeśli jeszcze nie wiecie, to w naszych szeregach trenują Mistrzowie Polski i Europy. Trzymamy wysoki poziom.

Zapisy trwają cały rok

Zapisy krok po kroku

  1. Daj nam znać przez zakładkę kontakt, do której grupy chcesz się zapisać. Jeśli potwierdzimy, że są wolne miejsca, to zapraszamy na:
  2. Bezpłatne pierwsze zajęcia. Wiemy, że dzieci czasem w nowych miejscach czują się zagubione i potrzebują czasu, aby przekonać się do nowej formy aktywności. Z nami nie ryzykujecie miesięcznego karnetu.
  3. Jak się ubrać? Jeśli jeszcze nie ćwiczyliście Jiu-Jitsu, to w naszej szkole na judokę (strój do Jiu-Jitsu ) musicie „zapracować”. Dlatego na pierwsze treningi, aby uniknąć otarć zabierzcie długie spodnie dresowe lub getry, i koszulki. Mniej więcej po trzech miesiącach treningów damy Wam znać, kiedy możecie przynieść judoki na uroczyste wiązanie pasa.
  4. Zabierzcie dobry humor i chęć do ćwiczeń.
  5. Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem zajęć
  6. I regulaminem opłat.

Konkurencyjne ceny

160 zł  miesiąc

110zł miesiąc

100 zł 1 trening

<
/>