Krakowski Klub Jiu Jitsu Banzai
Sensei Przemysław Sikora

Klub Jiu Jitsu Banzai

W Klubie:
  • dbamy o rozwój fizyczny i sprawność ciała
  • dbamy i uczymy dyscypliny
  • uczymy szacunku, dla przeciwników, przegranych i starszych
  • bawimy się
Przyjdź na bezpłatny trening, przyprowadź dzieci, porozmawiaj z naszymi Mistrzami. Zapraszamy!

Trenerzy Klubu Banzai

Sensei Przemysław Sikora

Sensei Przemysław Sikora

Główny Trener Banzai
Sensei Kamila Dudek

Sensei Kamila Dudek

Trener Jiu Jitsu
Sensei Joanna Maj

Sensei Joanna Maj

Główny Trener Banzai
Senpai Zofia Gancarz

Senpai Zofia Gancarz

Trener Jiu Jitsu
Senpai Kuba Siara

Senpai Kuba Siara

Trener Jiu Jitsu

Rodzice o nas

Serdecznie polecam! Sensei i jego Kadra ma świetne podejście do dzieci – dzięki temu Jiu Jitsu nie zostało kolejnym słomianym zapałem naszego syna 😉

Łukasz na FB

Chyba jedyne miejsce, do którego dzieci same chcą chodzić, aby się ruszać … fizycznie, a nie tylko swoim wirtualnym bohaterem na komputerze 🙂 Dużo ruchu, dużo zabawy i w przeciwieństwie do WF’u w szkole, tutaj na prawdę uczą się robić fikołki.

Michał na FB

Gorąco polecam klub Banzai. Trener Przemysław to osoba w pełni zaangażowana w prowadzenie zajęć. Na treningach panuje ład, dyscyplina i harmonia. Kiedy trzeba tupnie nogą tak jak i przytuli w razie jakiegoś większego „kuku”. Moj syn uwielbia treningi i z niecierpliwością czeka również na wyjazdy które są zorganizowane z pełną profesjonalnoscią. Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia prowadzone przez Sesnsei Przemysława.

Angela na FB

Sensei Przemek to naprawdę dobry trener. Na zajęciach które prowadzi panuje porządek i dyscyplina. Ćwiczenia są dostosowane do poziomu grupy, dzięki czemu widać duży progres u osób trenujących. Dużym atutem tego klubu jest indywidualne podejście do każdego uke. Gorąco polecamy początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych.

Norbert na FB